Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


AUTO MAGAZÍN a Profi auto v predaji!

AUTO MAGAZÍN a Profi auto, najčítanejší motoristický časopis na Slovensku, si môžete kúpiť v predajniach tlače na celom Slovensku!

Aj posledné vydanie roku 2016 ponúka možnosť zúčastniť sa na čitateľskej súťaži o veľmi zaujímavé ceny. Podmienkou je predplatiť si náš časopis na rok 2017 – a ste v hre o Kiu Rio na 3 mesiace aj s palivom a víkendovým pobytom vo Vysokých Tatrách, skúter Suzuki Address 110, bicykel CTM Blade 3.0 – a to sú len tri z 25 atraktívnych cien!

V aktuálnom čísle sa dozviete mená víťazov súťaže našich čitateľov Vodič roka 2016. Reportáž vás zavedie medzi finalistov a ich súťaženie v školských laviciach i na cvičisku. Možno bude pre vás inšpiráciou, aby ste sa na budúci rok zúčastnili aj vy!

AUTO MAGAZÍN prináša okrem iných materiálov reportáž z prestížneho autosalónu v Los Angeles 2016. Nechýba ani 17 testov najaktuálnejších automobilov a motocyklov. Nenechajte si ujsť porovnávací test dvoch rodinných “kombíkov” Renault Megane Grand Sport a Toyota Auris Touring Sports! Pozoruhodnou novinkou je tiež Škoda Kodiaq. Náš redaktor ju konečne poriadne “prevetral” na slnečnej Malorke. Testujeme aj elektrifikovanú Kiu Optima PHEV a Ford Mondeo Hybrid. Rôznou formou predstavujeme desiatky ďalších noviniek.

Ako vždy venujeme priestor športu, rozhovorom s významnými ľuďmi nielen z automobilovej branže. Retro, Tuning, Dizajn – ďalšie tradičné rubriky plné tých najkrajších áut… a zostávame verní tomu, čo znamená označenie „magazín“: prečítate si cestopisnú reportáž, názory, vylúštiť si môžete krížovku, zasmiať sa na kreslenom vtipe…

Profi Auto sa zaoberá témami ako dátové sieťovanie nákladnej dopravy, elektrický “nákladiak” Mercedes-Benz, slovenskej Elektrickej formule zo STUBA a zavedie vás tiež na ľadové jazdné zážitky s jaguarmi a land rovermi.

AUTO MAGAZÍN č. 12 / 2016, posledné tohtoročné vydanie, si už môžete kúpiť v predajniach tlače na celom Slovensku!

Dovoľte ešte jednu poznámku:

Auto magazín a Profi auto je podľa najnovšieho prieskumu najčítanejším motoristickým časopisom na Slovensku. Ďakujeme Vám za priazeň a urobíme všetko preto, aby ste nám ju zachovali aj v budúcnosti! 

Dalibor Klíma

titulka 3.indd

 

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov