Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


AUTO MAGAZÍN a Profi Auto 10/2014 V PREDAJI !

Kto zvíťazil v čitateľskej súťaži o Citroën Cactus? Je trocha tajuplný Qoros 3 sedan dobré auto? Existujú naozaj účinné pomôcky na zníženie spotreby paliva?

Októbrové číslo najčítanejšieho slovenského motoristického časopisu Auto magazín s pravidelnou prílohou Profi auto, je – ako inak? – nabité novinkami a informáciami z prepestrej sféry motorizmu.

Dôkladný Test mesiaca sa zameriava na toľko očakávanú novinku Qoros 3 sedan. Možno neuveríte, kým sa nepresvedčíte, že v časopise na vás čakajú podrobné informácie o ďalších  22 osobných automobilov, či už vo forme testov, alebo reportáží z prvých jázd s najnovšími novinkami.

Ojazdeným autám sa venuje nielen podrobný cenník s ich cenami, ale tiež dôsledný pohľad na jazdenú Škodu Yeti 1,4 TSI. Potešíme aj priaznivcov veteránov (s Mercedesom 280 SL sme sa zúčastnili na Mercedes-Benz Tour 2014), cestovateľov (S Daciou do jej rodiska v Rumunsku), motocyklov (Honda CTX 700) i motoristického športu (F1, WRC), dizajnu (50 rokov dizajnového štúdia Opel) – jednoducho každého, kto sa o svet osobných automobilov a motocyklov čo len trocha zaujíma.

Nezabúdame však ani na „ťažkú váhu“ – profesionálov. Profi auto prináša materiál o budúcnosti TIR, venuje sa novinkám vo sfére ľahkých úžitkových vozidiel, servisom a nezabúda na obzvlášť aktuálny problém vzdelávania mladých ľudí pre automobilky. A tiež… nuž, uvidíte v Profi aute.

Auto magazín s prílohou Profi auto sú pre vás pripravené v predajniach tlače v tradičnom rozsahu 152 strán za tradičnú cenu 1,6 €. 

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov