Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


VYBER TOP ČERPAČKU ROKA 2018!

Milí naši čitatelia! Pomaly doznieva leto, zážitky z prázdnin či dovoleniek. Je to ideálny čas aj na štart súťaže časopisu Auto magazín. Jej prvý ročník ste mohli zaregistrovať vlani.

Pravidlá:
Do súťaže VYBER TOP ČERPAČKU ROKA 2018 sa môžu prihlásiť všetci účastníci cestnej premávky, teda motoristi i nemotoristi, ktorí pri cestách autom, motorkou či autobusom navštevujú čerpacie stanice a využívajú ich služby. Do súťaže sa nemôžu prihlásiť členovia a spolupracovníci redakcie Auto magazínu a ich rodinní príslušníci.

Začiatok súťaže:
1. september 2018

Koniec súťaže:
31. december 2018

Cieľ súťaže:
Zvýšiť kultúrnu úroveň služieb čerpacích staníc na Slovensku.

Postup:

  1.  Vyberte si zo zoznamu 10 najväčších sietí čerpacích staníc, ktoré majú svoje čerpačky na Slovensku!
  2. Ak ste v zozname nenašli vašu obľúbenú značku, vypíšte v kolónke Môj výber názov vašej čerpacej stanice a najbližšie mesto či dedinu, pri ktorej sídli!

 

POZOR!
Do súťaže VYBER TOP ČERPAČKU ROKA 2018 sa môžete zapojiť iba cez internet na adrese www.automagazin.sk Pomôžte nám zvýšiť úroveň služieb na čerpacích staniciach. Zapojte sa do súťaže VYBER TOP ČERPAČKU ROKA 2018 a vyhrajte!

V súlade s nariadením a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov udeľujem týmto súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov na účely marketingu a súťaže vydavateľstvu Albatros Group, s. r. o., Tallerova 10, 811 02 Bratislava, IČO: 35861088. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na adresu sídla vydavateľstva.