Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Automagazín Awards 2019

AUTO MAGAZÍN vyhlasuje 8. ročník čitateľskej ankety AUTO MAGAZÍN AWARDS na rok 2019. Do finále sme zaradili autá, ktoré sú na našom trhu od 1. júla 2018 a tie, ktoré sa na našom trhu začnú predávať najneskôr do 30. júna 2019.

V každej kategórii si vyberte jeden model, o ktorom si myslíte, že je „naj“. Okrem toho vyberte zo všetkých áut jedno, o ktorom si myslíte, že by malo byť absolútnym víťazom ankety bez rozdielu kategórie. Všetci, ktorí zašlú svoje tipy do 31. januára 2019, budú zaradení do žrebovania o hodnotné vecné ceny. Okrem toho piatich z vás pozveme na slávnostné vyhlasovanie ocenení AUTO MAGAZÍN AWARDS 2019, ktoré sa bude konať vo februári 2019. Mená výhercov zverejníme v marcovom čísle časopisu AUTO MAGAZÍN (3/2019) a na našej internetovej stránke www.automagazin.sk.

Hlasovať môžete dvoma spôsobmi:
1. Prostredníctvom pošty. Na anketovom lístku označte svojich favoritov (po jednom v každej kategórii + absolútneho víťaza) a pošlite na adresu:
Auto magazín, Tallerova 10, 811 02 Bratislava. Nezabudnite na označenie AUTO MAGAZÍN AWARDS 2019 a na svoje kontaktné údaje (meno, poštová adresa a číslo telefónu, prípadne e-mailová adresa).

2. Cez internet. Na anketovom lístku na internetovej stránke www.automagazin.sk označte jeden model v každej kategórii a absolútneho víťaza a vyplňte svoje kontaktné údaje.