Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


AMA 2018

Milí čitatelia, zvoľte si svoje auto roka a vyhrajte!

AUTO MAGAZÍN vyhlasuje 7. Ročník čitateľskej ankety AUTO MAGAZÍN AWARDS na rok 2018. Kritéria kopírujú anketu Svetové auto roka. Do finále ankety sme preto zaradili auta, ktoré sú na našom trhu od 1. júla 2017 a tie, ktoré sa na našom trhu začnú predávať najneskôr od 30. júna 2018. Vzhľadom na veľké množstvo noviniek, ktoré obohatili náš trh, sa do užšieho výberu dostali len tie najzaujímavejšie modely.

V každej kategórii si vyberte jeden model, o ktorom si myslite, že je „naj“.
Všetci, ktorí zašlú svoje tipy do 31. januára 2018, budú zaradení do žrebovania o hodnotné vecné ceny. Okrem toho piatich z vás pozveme na slávnostné vyhlasovanie ocenení AUTO MAGAZÍN AWARDS 2018, ktoré sa bude konať vo februári 2018. Mená výhercov zverejníme v marcovom čísle časopisu AUTO MAGAZÍN (3/2018) a na našej internetovej stránke www.automagazin.sk.

Hlasovať môžete dvoma spôsobmi:

  • 1. Prostredníctvom pošty. Na anketovom lístku v časopise označte svojich favoritov (po jednom v každej kategórii) a pošlite na adresu:
    Auto magazín, Tallerova 10, 811 02 Bratislava.
    Nezabudnite na označenie AUTO MAGAZÍN AWARDS 2018
    a na svoje kontaktné údaje (meno, poštová adresa a číslo telefónu, prípadne e-mailová
    adresa).
  • 2. Cez internet. Na anketovom lístku na internetovej stránke www.automagazin.sk označte jeden model v každej kategórii a vyplňte svoje kontaktné údaje.